​​​​​​​טיפים לשימוש נכון במגדש טורבו לרכב 


התקנת מגדש טורבו לרכב, משפרת את ביצועי המנוע אשר משפיעים באופן ישיר על ביצועי הרכב. מה עוד, שדבר זה חוסך בצריכת הדלק של הרכב. מגדש טורבו לרכב יכול להחזיק זמן רב אם שומרים עליו ומטפלים בו נכון.

להלן מס' טיפים אשר ימחישו זאת:
  • על מנת למנוע שחיקה והריסה מהירה של חלקי המנוע הפנימיים ושל חלקי הטורבו, יש להפעיל ולהשתמש בטורבו רק לאחר שמנוע הרכב נמצא בטמפרטורה אופטימלית, אימוץ המנוע כאשר הרכב קר, יגרור שחיקה מהירה של חלקים חשובים אלה.

  • שימוש ממושך במנוע הטורבו גורם לחימום יתר ולטמפרטורות גבוהות! בתום הנסיעה, לפני כיבוי הרכב, מומלץ להמתין מס' דקות, על מנת שמגדש הטורבו יפזר את החום הגבוה המצוי בו ויתקרר. זאת על מנת למנוע מהשמן החם המצוי בטורבו להתחמם יתר על המידה ולגרום לסתימת המעברים ולשחיקת פעולת הטורבו.
 

  • פעולת מגדש הטורבו מחייבת שימוש בשמן איכותי באופן קבוע. בחרו בשמן מקורי למנוע, המוגדר על ידי יצרן הרכב. שימוש בשמן מוזל ולא מתאים, לא יעמוד בטמפרטורות הגבוהות הקיימות במגדש הטורבו, ולא יספק את מטרתו החיונית לפעילות מגדש הטורבו.

  • טורבו תקול או שאינו מתפקד כראוי, מתבטא בירידה בביצועיים, הוצאת עשן מהמנוע, ורעשי חריקה שונים.
 

  • במקרים של תקלה במגדש הטורבו, פנו אל מוסך רכב מומחה ומנוסה בתקלות מסוג זה, אשר יתקן לכם את התקלה, ובמידת הצורך יחליף לכם את מנוע הטורבו באחד חדש.

  • וודאו במעמד החלפת מגדש הטורבו במוסך, שמבוצעת עבודת ניקוי יסודית הכוללת החלפת שמן ופילטרים.
 
במידה ומגדש הטורבו שלכם ניזוק מאיזה סיבה כלשהי, המוסך המורשה אליו תפנו, יבדוק לכם את תקינות מגדש הטורבו ע"י חיבור הטורבו אל מכונת איזון אשר מדמה את פעולת הטורבו ברכב. מוסך המורשה יריץ לכם מספר בדיקות מקיפות על מגדש הטורבו בכדי לבדוק את תקינותו, ובמידת הצורך יחליף אותו בחדש או ישפץ על פי הצורך.
תמיד העדיפו מוסך ומתקין מורשה אשר מחזיק את החלקים המקוריים והמתאימים לרכב שלכם ואשר ניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות. עדיף שתשלמו יקר על חלק איכותי ושירות מקצועי ומנוסה, מאשר שתשלמו זול ושיעלה לכם ביוקר בהמשך..
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze