שיפוץ טורבו / טורבו מחודש  ?


מה כדאי לעשות כאשר המגדש טורבו התקלקל ?

במקרים בהם מגדש הטורבו ניזוק וישנו צורך לתקן אותו, ודאי תשמחו לדעת שעומדות בפניכם מספר אפשרויות שונות לעשות זאת. כמובן, שבכול דרך שתבחרו, עדיף שתעשו זאת על ידי מכונאי מוסמך הנמצא במוסך רכב מקצועי.
 
בין האפשרויות העומדות בפניכם, הינם:

שיפוץ טורבו
בשיפוץ טורבו מחליפים את החלק הבעייתי בחלק חדש. מפרקים את מגדש הטורבו מהתוכן שלו ומחליפים אותו בחלקים פנימיים חדשים, המסייעים לו לחזור לפעילותו התקינה כמקודם.

חידוש טורבו
בחידוש טורבו מוחלפים כל החלקים הבלויים בחלקים חדשים, גם חלקים שעדיין תקינים מוחלפים בחלקים חדשים. דבר זה טוב במידה ועבר הרבה על הטורבו שלכם ובמידה והוא עבר שחיקות רבות, אך חשוב לזכור שחידוש טורבו תמיד יהיה יקר יותר מאשר שיפוצו.

מגדש טורבו מפירוק
ישנה אפשרות לבקש טורבו מפירוק ולהחליף את התקול שברכב שלכם בטורבו מפירוק. טורבו מפירוק מגיע ממגרשי רכבים, אשר עברו פירוק בעקבות התיישנות או תאונה. קחו בחשבון שטורבו מפירוק, עבר עליו די הרבה במשך השנים, ורמת הבלאי שלו מהירה יותר, מאשר טורבו משופץ או חדש.
 
באיזה אפשרות עליי לבחור?
בדקו עם עצמכם, מה חשוב לכם יותר? השקעה כספית או רמת ביצועי המנוע. יש כאן משחק של שני צדדים, עלות מול תועלת. כמובן שטורבו חדש תמיד יהיה בעדיפות ראשונה ועליונה אך יהיה יקר יותר. במידה ולא תעדיפו להשקיע יותר מידי כסף, בחרו בטורבו משופץ, אשר יספק אתכם למשך מספר שנים נוספות.
טורבו מפירוק תמיד תשאירו לעדיפות אחרונה, זה באמת אם אין לכם ברירה. זאת מכיוון שחלקי טורבו מפירוק לא תמיד יתאימו לדגם הרכב שלכם וגם מאחר ורמת האמינות שלהם תלויה בספק. כיום, ישנו הבדל ממש זעיר במחיר בין שימוש בטורבו מפירוק לבין שימוש בטורבו משופץ, ולכן העדיפות הולכת למגדש טורבו משופץ.
בכול החלטה שהיא שתקבלו, התייעצו עם מוסך מורשה לתיקון ושיפוץ מגדשי טורבו והעדיפו לבצע את ההחלפה/תיקון במוסך מורשה בלבד!

Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze